Program edukacyjno – motywujący

Cena: 295 zł (4 wizyty kontrolne z pomiarami składu ciała i analizą dzienniczka żywieniowego)

Program skierowany jest do osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe bez wprowadzania jadłospisu. Polecany także osobom mającym niski poziom motywacji i skuteczności, a trzymanie się rozpisanego planu jest zbyt dużym wyzwaniem. Program dedykowany jest pacjentom, którzy wielokrotnie podejmowali próby odchudzania, jednak za każdym razem wracali do wcześniejszej wagi. Pomaga osiągnąć długotrwałe efekty dzięki pracy psychodietetycznej.

Program edukacyjno-motywujący obejmuje: 

4 Wizyty kontrolne, podczas których następuje analiza dzienniczka żywieniowego i pomiar składu ciała oraz pomiary antropometryczne (na każdym spotkaniu) wraz z omówieniem efektów.
Ścisła współpraca i regularne wizyty pozwalają na wprowadzenie elastycznego planu zmiany nawyków żywieniowych dostosowanego do aktualnych możliwości osoby konsultowanej. 

Program edukacyjno – motywujący obejmuje edukację żywieniową i psychodietetyczną, pracę nad sytuacjami kryzysowymi, monitorowanie i weryfikację poszczególnych etapów zmiany, wzmacnianie i motywację na podstawie już zrealizowanych mniejszych celów. Często jest kontynuacją współpracy po programie żywieniowym lub jadłospisach wzorcowych ułożonych przez naszych dietetyków.

Dla osób korzystających ze ścisłej współpracy z dietetykiem w formie Programu edukacyjno – motywującego oferujemy także bezpłatny udział w ciekawych wykładach i warsztatach żywieniowych organizowanych w Centrum Dietetycznym Nutri – Med.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami