Magdalena Rychel

Stylistka

Od 1997 roku zajmuję się zawodowo wizażem i stylizacją. Od samego początku jest to ogromna pasja i inspiracja dla mojej, wciąż poszukującej, artystycznej duszy. 

Ukończyłam Kurs Wizażu i Stylizacji, a następnie Kurs Charakteryzacji Teatralnej przy Teatrze Tańca w Poznaniu, prowadzony przez Victorię Lee - charakteryzatorkę teatralną i filmową, specjalistkę firmy KRYOLAN w Londynie. 

Parę lat temu do moich pasji dołączyła fotografia. Jestem członkiem Dolnośląskiej Grupy Fotograficznej, a także laureatem konkursów i uczestnikiem wystaw, m.in. "Szepty Mody" i "Mozaika Dolnośląska". W tej chwili fotografia towarzyszy mi na stale w pracy zawodowej. Szczególnie portrety kobiet są mi bliskie. Mogę w ten sposób uwieczniać efekty swojej pracy. 

„W każdej niedoskonałości jest wiele piękna, tylko trzeba je umieć odnaleźć” to motto towarzyszy mi od samego początku pracy zawodowej. Wiem, że dobrze dobrana garderoba, odpowiednia fryzura, umiejętnie wykonany makijaż zawsze dodają pewności siebie i pozwalają czuć się wyjątkowo i często są początkiem wielu pozytywnych zmian w życiu. 

Więcej informacji na www.pozytywnywizerunek.pl