Nutri-Med Firmą Godna Zaufania

Nutri-Med Firmą Godna Zaufania

Z ogromną satysfakcją chcemy poinformować o przyznaniu Certyfikatu „Firmy godnej Zaufania” dla Centrum Dietetycznego Nutri-Med oraz Nutri-Med Estetica.

Certyfikat przyznawany jest przedsiębiorstwom za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne i uczciwe podejście do klientów, dostawców czy innych kontrahentów.

Proces certyfikacji polega na analizie opinii o badanej firmie, w sieci internetowej za pomocą specjalnego wskaźnika, opartego na zastosowaniu tzw. „fraz wrażliwych”. Badania przeprowadzone przez jednostkę certyfikującą CBOK, potwierdziły nieposzlakowany wizerunek Centrum Dietetycznego Nutri-Med oraz Nutri-Med Estetica. Firmy nie posiadają na swoim koncie żadnych negatywnych opinii opublikowanych w sieci.

Certyfikat „Firma Godna Zaufania” jest bardzo popularnym oraz szanowanym wyróżnieniem, zwłaszcza w środowiskach biznesowych i eksperckich. Obecnie, jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wiarygodności biznesowej, wydawanych przedsiębiorstwom w Polsce.